13 Kasım 2017 Pazartesi

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır? Anket ile Para Kazandıran Siteler


Anket doldurarak para kazanmak ister misiniz? Bu yazımız ile sizlere anket doldurarak nasıl para kazanılır? Anket doldurarak para kazandıran siteler sorularının yanıtlarını paylaşıyoruz.

Şu anda pek çok kişi oturduğu yerden iyi mi para kazanabileceğini düşündüğü için internetten para kazanma yollarını araştırmaktadır. İnternet üzerinden para kazanılacak en basit yöntemlerden bir tanesi anket doldurmaktır. Evinizde  oturduğunuz yerden birkaç dakikanızı ayırarak anketler doldurabilir ve para kazanabilirsiniz.


Dolduracağınız anket türü ve anket sitesine göre farklı büyüklükte para kazanma olanağına sahipsiniz. Peki evde anket doldurarak nasıl para kazanılır? Anket ile para kazandıran siteler hangileridir? Sizlere bu soruların yanıtlarını veriyoruz.


ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK

İnternet üzerinden çok sayıda kuruluş anket doldurarak para kazandırmaktadır. Sadece bu siteler devamlı olarak değişmiş olduğu için size belli başlı sitelere vereceğiz.

SurveyScout, Survey Savvy, Haris Polls, Opinion Outpost, ZoomPanel, Opinion Place, CVS Advisor, Toluna TR, Myiyo TR, GFK TR, Global test Market TR, ve Survey Spot siteleri şu anda gündem en çok bulunan anket doldurarak para kazanmıştıran sitelerden birkaç tanesidir. Bu siteler aracılığı ile anket doldurarak para kazanabilirsiniz.Sadece bazı sitelerin vaat ettiği benzer biçimde aylık bin dolar, aylık beş bin dolar şeklinde rakamlara sakın inanmayın. Anket doldurarak aylık olarak yalnız harçlığınızı çıkartabilirsiniz çünkü anket başı çok fazla para verilmemektedir.


Son yazılan yazı


EmojilerEmojiler